Челсі без Мудрика вигриз перемогу над Борнмутом із Забарним у матчі з нереалізованим пенальті

14 вересня 2024 , 23:53 / Читать на русском

У четвертому турі АПЛ Борнмут Іллі Забарного приймав Челсі Михайла Мудрика.

АПЛ. Четвертий тур

Борнмут – Челсі – 0:1

Гол: Нкунку, 86

Нереалізований пенальті: Еванілсон, 38

Ілля Забарний вийшов у стартовому складі "вишень". Натомість Михайло Мудрик розпочав цей матч на лаві запасних.

Ман Сіті з асистом воротаря та дублем Холанда переміг клуб українця, Ліверпуль зазнав фіаско, Варді знову забив – АПЛ

Борнмут мав шанс вийти вперед у другій половині стартового тайму. Роберт Санчес борцівським прийомом повалив Еванілсона на газон і "привіз" пенальті у свої ж ворота. Потерпілий сам взявся виконувати 11-метровий, але Санчес потягнув удар, реабілітувавшись за помилку.На перерву команди пішли, так і не відкривши лік забитим м'ячів.

Під завісу зустрічі Челсі зміг вигризти перемогу – Нкунку в штрафному протиснув кількох опонентів і вивів лондонців вперед – 1:0.

Забарний відіграв увесь поєдинок. Український захисник 30 разів торкнувся м'яча, віддав 19 з 25 точних передач (76%), виграв 2 єдиноборства і 1 повітряну дуель. Від статистичного порталу Sofa Score отримав оцінку 6,7 балів. Мудрик на поле так і не вийшов.

Після цієї перемоги Челсі піднявся на сьоме місце з 7 очками в активі. Борнмут іде 11-м (5 пунктів).