МЮ в більшості розніс аутсайдера АПЛ після прикрої поразки Ліверпулю – гол Гарначо в компенсований час

14 вересня 2024 , 16:28 / Читать на русском

Манчестер Юнайтед здолав Саутгемптон у 4-му турі англійської Прем'єр-ліги.

Англійська Прем'єр-ліга, 4-й тур

Саутгемптон – Манчестер Юнайтед – 0:3

Голи: Де Лігт, 35, Рашфорд, 41, Гарначо, 90+6

Вилучення: Стівенс, 79

МЮ зумів здолати Саутгемптон. Перший тайм виявився багатим на моменти – на 33-й хвилині господарям випала можливість виконати пенальті. Бити взявся Арчер, але реалізувати 11-метровий не вдалося. Та вже за декілька хвилин рахунок відкрили "червоні дияволи" – відзначився Де Лігт. До завершення дебютної 45-хвилинки розписався у воротах суперників і Маркус Рашфорд.

Ліверпуль пошматував МЮ – Діас оформив дубль за 7 хвилин, Каземіро влаштував парад помилок

По перерві Манчестер Юнайтед взяв гру повністю під свій контроль. Попри це, гострих ситуацій не було, цифри на табло залишалися незмінними. Під завісу зустрічі господарі залишилися без свого капітана: Стівенс отримав пряму червону за грубий підкат. Вже в компенсований час Гарначо з пасу Далоту поцілив прямісінько в дев'ятку.

Здолавши Саутгептон з рахунком 3:0, МЮ опинився на 8-му місці АПЛ (6 балів). "Святі" розташовуються аж на 19-й сходинці турнірної таблиці з нулем в активі. Нижче перебуває лише Евертон Віталія Миколенка (0 очок).