"Лев матчу": вболівальники визначили найкращого гравця збірної України у поєдинку з Чехією

11 вересня 2024 , 00:23 / Читать на русском

Українські фани обрали гравця матчу другого туру Ліги націй проти Чехії.

Збірна України зазнала поразки від Чехії у рамках другого туру Ліги націй. Перший тайм пройшов за тотального домінування господарів. Шульц оформив дубль. На противагу цьому був гол форварда Динамо Владислава Ваната. У другому таймі українці виступили значно краще. Згодом Соучек завдяки пенальті примножив перевагу чехів, а Судаков зробив фінальний підсумок 2:3.

Україна зазнала поразки від збірної Чехії – голи Ваната і Судакова, пенальті, дубль від кривдника Кривбаса

Саме автора дебютного голу "синьо-жовтих" і визнали найкращим футболістом зустрічі, віддавши звання "Лева матчу". За Ваната проголосували 34% українців. На другому місці опинився воротар Анатолій Трубін 24% голосів, а на третє місце заслужив Михайло Мудрик (10%).

У підсумку Україна з 0 в активі опинилася на останньому місці квартету. Очолює список Грузія (6 очок), далі йдуть Албанія (3), та Чехія (3).