Україна – Албанія – 1:2 – відео голів та огляд матчу Ліги націй

8 вересня 2024 , 00:15 / Читать на русском

Україна програла Албанії у першому турі Ліги націй. Відео голів та огляд поєдинку дивіться на Спорт 24.

У першому таймі команди завдали по одному удару в площину воріт та не змогли відкрити рахунок.

Україна розпочала Лігу націй з поразки від Албанії – тайм жахіття, безвольний антикамбек у виконані команди Реброва

Одразу по перерві Україну вивів вперед Конопля. Миколенко подав, м'яч дістався Юхима, і захисник у дотик "прошив" Стракошу.

Однак вже за 5 хвилин підопічні Сергія Реброва пропустили – рахунок зрівняв захисник Емполі Ардіан Ісмаїлі. Невдовзі албанці вирвалися вперед – Манай, отримавши морк простору, покотив у штрафний майданчик на Асані, який розписався у воротар Анатолія Трубіна.

У пісумку 1:2 – підопічні Сергія Реброва провалюють старт нового розіграшу Ліги націй. І наразі розташовуються на третьому місці.

Нагадаємо, у вівторок, 10 вересня, збірна України зіграє з Чехією, яка у першому турі зазнала розгромної поразки від Грузії (1:4).