Роналду відреагував на 900-й гол у своїй кар'єрі

6 вересня 2024 , 10:58 / Читать на русском

Форвард збірної Португалії прокоментував перемогу своєї команди над Хорватією в Лізі націй та свій ювілейний гол.

Нагадаємо, збірна Португалії обіграла "картатих" з рахунком 2:1. У дебюті зустрічі рахунок відкрив Далот, а на 34-й хвилині Роналду подвоїв перевагу своєї команди. Цей гол став 900-м у кар'єрі Кріштіану. До слова, через кілька хвилин Далот ще раз забив, однак вже у своїй ворота.

900-й гол Роналду у відеоогляді матчу Ліги націй Португалія – Хорватія – 2:1

"Це багато означає для мене. Я давно хотів досягти цієї позначки. Я знав, що досягну її, оскільки продовжую грати. Може здатися, що це чергове моє досягнення, але тільки я знаю, як це важко – працювати щодня, щоб забити 900 голів.

Ми повинні підкреслити чудову гру обох команд. Португалія показала себе дуже добре. Ми знали, що потрібно було перетерпіти. Це була відмінна гра", – наводить слова Роналду Record.