Яремчук дебютним голом приніс перемогу Олімпіакосу – відео

26 серпня 2024 , 23:07 / Читать на русском

Олімпіакос обіграв Калітею в матчі 2-го туру чемпіонату Греції. Переможний гол забив Роман Яремчук.

Чемпіонат Греції, 2-й тур

Олімпіакос – Калітея – 2:1

Голи: Вельде, 14, Яремчук, 77 – Ульдрикіс, 60

Яремчук став справжнім джокером Олімпіакоса в матчі 2-го туру чемпіонату Греції. Українець з'явився на полі на 69-й хвилині за рахунку – 1:1 і через 8-м хвилин забив переможний гол.

Де Россі пояснив непереконливу гру Довбика в матчі з Емполі: "Нам треба краще його обслуговувати"

Роман добив м'яч у сітку порожніх воріт із кількох метрів після невдалої гри воротаря суперника.

Спочатку лайнсмен зафіксував офсайд у Романа, але після перевірки VAR гол було зараховано. Цікаво, що у першому таймі монітор VAR не працював – про це головний суддя повідомив капітанам обох команд на 5-й хвилині гри. Вочевидь, невдовзі цю проблему було вирішено. Що у підсумку зіграло на руку і Олімпіакосу, і Яремчуку.

Цей гол став для Романа дебютним за нову команду.