Лівий Берег здолав Чорноморець – перший гол та дебютна перемога новачка УПЛ

26 серпня 2024 , 19:01 / Читать на русском

Лівий Берег приймав Чорноморець у рамках 4-го туру чемпіонату УПЛ.

УПЛ. 4-й тур

Лівий Берег – Чорноморець – 1:0

Гол: Якимів, 29

Несподіваний новачок УПЛ – Лівий Берег, після надважкого старту в еліті (3 поразки в 3-х матчах), здобув таки першу перемогу.

Зоря залишилась без головного тренера після погрому від Руха, – джерело

Жертвою став Чорноморець, який теж не надто запалює в поточному сезоні, але смак перемоги на відміну від суперника вже відчував.

Через масштабну повітряну тривогу гра розпочалася на півтори години пізніше, ніж було заплановано – о 17:00 (замість 15:30).

Не скажеш, що глядачі побачили запальний атакувальний футбол.

Лівий Берег діяв активніше на початку гри, за що й був "нагороджений" голом Якиміва на 29-й хвилині.

Чорноморець наполегливо намагався відігратися. Навіть забив наприкінці першого тайму. Проте новачок одеситів Петряк радів передчасно – судді побачили у нього офсайд і гол відмінили.

У другому таймі більше моментів було у гостей, проте реалізувати їх вони не зуміли.

Перша перемога підняла Лівий Берег аж на 11-у сходинку у таблиці УПЛ. Чорноморець – з 3-ма балами наразі 12-й.