Мареска оцінив гру Мудрика у матчі проти Вулверхемптона: "Очікую від Михайла трохи більшої якості"

26 серпня 2024 , 00:11 / Читать на русском

Головний тренер Челсі Енцо Мареска пояснив, чому замінив Михайла Мудрика у перерві матчу другого туру АПЛ проти Вулверхемптона.

"Тому що я не був щасливий. У деякі моменти ми можемо краще керувати деякими ситуаціями. Він наполегливо працював без м’яча, але з м’ячем я очікую від Михайла трохи більшої якості.

Челсі з хокейним рахунком розгромив Вулверхемптон – традиційний Мудрик, хет-трик Мадуеке

У нього було кілька хороших моментів сьогодні, але причина полягала в тому, щоб замінити його та дати кілька хвилин Педру Нету", – наводить слова Марески football.london.

Нагадаємо, Челсі переміг Вулверхемптон з рахунком 6:2. Українець провів на полі перший тайм і був замінений у перерві. За час свого перебування на полі він зробив 13 дотиків до м’яча, віддав 5 точних передач з 8 (63%), провів 1 вдале обведення з 2, 1 підбирання м’яча, 1 повернення м’яча, 6 втрат м’яча, виграв 1 з 4 дуелей та програв 1 верхову дуель.

Українець Михайло Мудрик вийшов у старті на цей матч та відіграв увесь перший тайм. WhoScored оцінив гру українця у 6,1, Sofascore – у 6,2.