Байєр переміг Борусію М у компенсований час: VAR дав пенальті, Вірц забив з другої спроби

23 серпня 2024 , 23:38 / Читать на русском

Борусія М і Байєр офійно вікрили сезон Бундесліги-2024/25

Бундесліга. 1-й тур

Борусія М – Байєр – 2:3

Голи: Ельведі, 59, Кляйндінст, 85 – Джака, 12, Вірц, 38, 90+11.

Незабитий пенальті: Вірц (Байєр), 90+11

Байєр, після героїчної перемоги у Суперкубку Німеччини, на правах чемпіона країни відкривав новий сезон Бундесліги.

Ман Сіті оформив сенсаційне повернення зіркового півзахисника, який виявився непотрібен Барселоні

З суперником у дебютній грі, можна сказати, пощастило. Борусія М у минулому сезоні фінішувала 14-ю, лише на очко випередивши Бохум, якому довелося грати перехідні матчі. Тому, теоретично, проблем у команди Хабі Алонсо не повинно було виникнути.

І перші хвилини гри підтвердили цю теорію. Леверкузенці не стали геройствувати, очікуючи свій коронний "Байєр-тайм", а взялися за діло з самого початку.

Вже на 12-й хвилині Джака розмочив рахунок. Через 6 хвилин Боніфейс перевірив на міцність поперечину воріт суперника.

Потім Тапсоба з дуже дальньої дистанції пробив по воротах, і знову м'яч влучив у поперечину. Якби це був гол, він точно увійшов би в число найкращих у сезоні.

А на 38-й хвилині Вірц зробив рахунок 2:0 на користь чемпіонів.

Ще до перерви Борусія теж забила. Але гол Кляйндінста судді після перегляду VAR не зарахували.

У другому таймі Байєр продовжував тиснути. Дуже близький до голу був Фрімпонг – один з найактивніших у складі чемпіонів.

Проте м'яч влетів у ворота команди Алонсо. Після розіграшу стандарту Ельведі спрямував таки сферу му ворота. Судді і тут змусили господарів понервувати. Але цього разу VAR не став у них на заваді.

Як і у випадку з другим голом господарів. Знову забив Кляйндінст і судді пішли перевіряти правильність взяття воріт. Цього разу порушень з боку нападника не виявили. Отже – 2:2. Уся перевага чемпіонів розтанула.

Але ж "Байєр-тайм" все ж існує, як і VAR, який у цій грі попив крові Борусії.

На 90+11 хвилині суддя, після перегляду вже здавалось заграного епізоду у штрафному господарів, призначив пенальті. Який Вірц не реалізував, але влучно пробив з другої спроби.