ЮКСА зусиллями бразильців знищила Кудрівку у матчі Кубка України

22 серпня 2024 , 15:05 / Читать на русском

Представники Першої ліги зустрілися у 3-му попередньому раунді розіграшу національного Кубку

Кубок України. 3-й попередній етап

Кудрівка – ЮКСА – 0:4

Голи: Гоуларт, 29, Матеус, 57, 64, Дебелко, 74

Кудрівка з Чернігівщини у номінально домашньому матчі без шансів поступилася ФК ЮКСА, яка представляє Тарасівку Київської області.

Карпати розбили Чорноморець й впевнено пройшли в 1/16 Кубка України

На початку гри невелику перевагу мала Кудрівка, але ЮКСА незабаром вирівняла ситуацію та змогла відзначитись першим голом. На 29-й хвилині відзначився бразилець Габріел Гоуларт.

А другому таймі перевага гостей була вже беззаперечною, що і зафіксував підсумковий рахунок гри.

На 57-й хвилині гри забив ще один бразилець ЮКСА Матеус. Через кілька хвилин Кудрівка забила теж, але судді гол не зарахували.

На 64-й хвилині той же Матеус оформив дубль. А остаточний рахунок на 74-й хвилині встановив досвідчений нападник гостей Роман Дебелко.

ЮКСА здобула впевнену перемогу – 4:0 та вийшла до наступного раунду Кубку України. В ньому гратимуть 16 команд: вісім переможців третього етапу та вісім команд УПЛ з найвищим рейтингом. Базовий день матчів цього раунду – 30 жовтня.