Бущан назвав причину поразки в матчі ЛЧ проти Зальцбурга: "Гра була рівною"

22 серпня 2024 , 10:00 / Читать на русском

Воротар Динамо Георгій Бущан прокоментував результат першого поєдинку Динамо у вирішальному раунді кваліфікації Ліги чемпіонів проти Зальцбурга (0:2).

– Як на мене, гра сьогодні була рівною, просто треба було реалізовувати свої моменти, але не пощастило. Але команда грала до кінця, і я думаю, що в нас ще будуть шанси зіграти в Австрії якомога краще.

"Нещасний випадок": Шапаренко прокоментував поразку Динамо від Зальцбурга у відборі ЛЧ

З вашої позиції добре видно дії захисників. Сьогодні з їхнього боку було багато помилок, часом дитячих, не встигали грати на випередження, залишали зони. Це від хвилювання?

– Думаю, було присутнє певне хвилювання, але й суперник добре пресингував. Зокрема, в першому таймі нам не завжди вдавалося вийти з-під пресингу, були й мої помилки. У другому таймі налагодили нашу гру, але трохи не пощастило", – цитує Бущана офіційний сайт Динамо.

Матч-відповідь між клубами відбудеться 27 серпня в австрійському Зальцбурзі. Стартовий свисток пролунає о 22:00 за київським часом.