Мудрик зіграв тайм проти Ман Сіті на новій позиції – його замінив Мадуеке, який оформив гол та асист

4 серпня 2024 , 09:49 / Читать на русском

Михайло Мудрик у складі Челсі продовжує змагатися в передсезонному турне містами США.

Товариські матчі

Манчестер Сіті – Челсі – 4:2

Голи: Холанд, 4, (пен.), 5, 56, Бобб, 55 – Стерлінг, 59, Мадуеке, 89

В черговому спарингу лондонці зійшлися зі своїми конкурентами в АПЛ – Манчестер Сіті. Михайлу Мудрику тренерський штаб довірив місце в основі. Щоправда, українець вийшов не на рідному для себе лівому фланзі, а на протилежному.

Мудрик з новою зачіскою знявся у гарячій презентації форми Челсі на новий сезон – фанати у захваті

На новій позиції Михайло проявити себе не зумів та покинув поле під час перерви. Челсі вже на 5 хвилині матчу горів 0:2 – Холанд скористався помилками оборонців та оформив дубль. У другій половині "містяни" довели рахунок до розгромного. Ерлінг записав собі в актив хет-трик, а ще один гол забив Оскар Бобб.

Челсі зумів відквитати два м'ячі – обидва створив Мадуеке, який замінив Мудрика. Спочатку він якісно закинув на дальню, де Стерлінг скоротив відставання. А наприкінці поєдинку вінгер відзначився особисто.

Попереду в Михайла Мудрика та його команди ще два спаринги: проти Реала (7 серпня) та Інтера (11 серпня).