Ліга чемпіонів: екс-зірка Шахтаря у складі ПАОКа пробився далі, білоруси виграли матч, але вилетіли

31 липня 2024 , 23:55 / Читать на русском

Відбулися чергові матчі кваліфікації ЛЧ.

Ліга чемпіонів, кваліфікація, 2 раунд

РФС – Буде-Глімт – 1:3 (перший матч – 0:4)

Голи: Ікауньєкс, 14 – Гауге, 40 (п), Салтнес, 82, Гег, 88

Мідтьюлланд – Санта Колома – 1:0 (перший матч – 3:0)

Гол: Осоріо, 72

Маккабі Т-А – Стяуа – 0:1 (перший матч – 1:1)

Гол: Бітен, 90

Ягеллонія – Паневежес – 3:1 (перший матч – 4:0)

Голи: Пулулу, 12, 69 (обидва – пен), Бенета, 84 (авт) – Гуссіас, 88

Динамо Мн – Лудогорець – 1:0 (перший матч – 0:2)

Гол: Бахар, 37

Борац Баня-Лука – ПАОК – 0:1 (перший матч – 2:3)

Гол: Мург, 25

Норвезький Буде-Глімт здолав РФС (3:1) у другому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів. За підсумком двох поєдинків норвежці вели у рахунку 1:7 і вийшли у наступний раунд кваліфікації ЛЧ.

Динамо вдруге розгромило Партизан у Лізі чемпіонів і пробилось до наступного раунду – попереду битва з Рейнджерс

Гарантував собі продовження шляху до групового етапу ЛЧ і Мітьюланд. Данці забили УЕ Санта Коломі з Андорри лише один гол у матчі-відповіді, але з загальним рахунком 4:0 пробився далі.

Румунський Стяуа виграв Маккабі Тель-Авів. Обидві команди довго не могли забити і все йшло до овертаймів, адже рахунок першої зустрічі 1:1. Втім, на 90-й хвилині бельгієць Вільям Бітен гарантував своєму клубові продовження боротьби у лізі чемпіонів.

Білоруське Динамо неочікувано здолало Лудогорець. Попри те, що білопусам з одним голом в активі вдалося здобути перемогу, до наступного раунду таки пробилися болгарці ( перший матч 0:2). Продовжить виступи і польська Яггелонія, яка за підсумком двох поєдинків з Пенавежисом здобула перемогу 7:1.

Паок разом з екс-зіркою Шахтаря Тайсоном впевнено пройшов до наступного етапу. Грецький клуб мінімально здолав Борац. Єдиний гол у поєдинку на 25-й хвилині зустрічі забив Мург. Нагадаємо, що результат попередньої зустрічі – 3:2 на користь ПАОКа.