Лівий Берег – Минай – 3:0 – відео голів і огляд матчу за путівку в УПЛ

30 липня 2024 , 22:26 / Читать на русском

Лівий Берег розгромив Минай та виборов право виступати в УПЛ у наступному сезоні. Відео голів та огляд поєдинку дивіться на Спорт 24.

Лівий Берег відкрив лік забитим м'ячам ще до екватора першого тайму. Банада після подачі з кутового замкнув дальню стійку, Бандура зумів парирувати, але Сухоручко вдало зіграв на добиванні.

Лівий берег розгромив Минай та став новим учасником УПЛ – історична перемога киян

Невдовзі Минай пропустив знову: Когут виграв боротьбу на правому фланзі та відпасував на Синицю, а той подвоїв перевагу Лівого Берега.

По перерві команда з Києва довела рахунок до розгромного.Микола Когут отримав передачу від Сухоручка і пробив повз воротаря – 3:0. Вже у компенсований час Лівий Берег залишився у меншості – Співаков за три хвилини встиг вхопити два "гірчичники", але на результат це не вплинуло.

3:0 – кияни вриваються в елітний дивізіон України, де замінять СК Дніпро-1. Нагадаємо, кампанія 2024/2025 стартує уже цими вихідними – третього серпня.