Олімпійський футбольний турнір: Аргентина не без проблем здолала Ірак, Іспанія – вийшла у чвертьфінал

27 липня 2024 , 18:14 / Читать на русском

Збірні Аргентини та Іраку відкрили програму 2-го туру у групі В, де грає Україна.

Вилучення: Аскона (ДР), 45+1.

Ірак виявився міцним горішком і для Аргентини. Хоча південноамериканці мали тотальну перевагу і зрештою здолали суперника, перемога далася їм нелегко.

Фесюн прокоментував скандальний пенальті у грі з Іраком на Олімпіаді: "Суддя погарячкував"

Підопічні Хав'єра Маскерано швидко відкрили рахунок. Потім доволі бадьоро атакували ворота азійської збірної, проте м'яч вдруге залітати у сітку категорично відмовлявся.

А у компенсований залетів, проте не туди, куди хотіли аргентинці. Капітан збірної Іраку Аймен Хуссейн (він забив пенальті у матчі з Україною) забив гол суперникам у роздягальню.

Штурм воріт іракської команди продовжувався протягом усього другого тайму. Але лише на 63-й хвилині Лусіано Гонду вдалося забити другий гол. А потім Есек'єль Фернандес остаточно закріпив перевагу.

Аргентина здобула першу перемогу на Олімпіаді-2024 і зрівнялася за очками з Іраком та Марокко – у всіх наразі по 3 пункти.

Остаточна таблиця у групі В сформується після закінчення матчу Україна – Марокко, який стартує о 18:00 за Києвом.

У паралельному матчі групи С Іспанці тех трохи помучились з Домініканською республікою. Перший тайм приніс нічию – 1:1.

І лише у другому, маючи чисельну перевагу, європейська збірна дотиснула суперника.

Іспанія, здобувши другу перемогу, впевнено вийша у чвертьфінал. За другу путівку продовжують боротьбу Домініканська республіка, Єгипет (у них – по 1 пункту) та Узбекистан (0).