Довбик повернувся: українець оформив дубль у спарингу за Жирону – відео

20 липня 2024 , 14:26 / Читать на русском

Іспанська Жирона в рамках підготовки до нового сезону провела контрольний матч з французьким Монпельє.

Контрольний матч

Жирона – Монпельє – 3:3

Голи: Довбик, 24, 38, Вальєхо, 81 – Нордін, 19, Хазрі, 71 (п.), 85.

У стартовому складі Жирони вийшов Артем Довбик. Для українського форварда це був другий матч на передсезонному зборі.

Яремчук остаточно "відшив" 7-разового чемпіона попри домовленість Брюгге

Жирона пропустила першою вже на 19-й хвилині матчу. Проте досить швидко відігралася.

На 24-й хвилині Артем Довбик отримав м'яч на лінії воротарського майданчика та в один дотик переправив його у сітку воріт.

А на 38-й хвилині Жирона вийшла вперед. Довбик поборовся із захисником та проштовхнув м'яч повз голкіпера.

На перерву суперники пішли за рахунку 2:1 на користь Жирони.

У перерві Довбика замінили на Суані.

У другому таймі команди продовжили "перестрілку". Французи зрівняли рахунок з пенальті, потім Вальєхо знову вивів Жирону вперед. Але за 5 хвилин до фінального свистка Жирона втратила перемогу – 3:3.

Зазначимо, що Віктор Циганков не потрапив у заявку на цей контрольний матч. Український вінгер відновлюється після травми, яку отримав на Євро-2024.

Наступним суперником Жирони на передсезонних зборах стане Еспаньйол, який щойно повернувся у Ла Лігу. Каталонське дербі відбудеться у суботу, 27 липня.