Копа Амеріка: Колумбія вирвала другу путівку у фінал, у меншості шокувавши Уругвай – Хамес знову здивував

11 липня 2024 , 08:30 / Читать на русском

Відбувся другий півфінальний поєдинок Копа Амеріка-2024.

Копа Амеріка. Півфінал

Уругвай – Колумбія – 0:1

Голи: Лерма, 39

Уругвай провів більше гострих моментів, але не зміг реалізувати жодного з них. Нападник Ліверпуля мінімум тричі вискакував на чудові моменти для удару – влучити по воротах так і не вийшло.

Аргентина завдяки голу Мессі вийшла у фінал Копа Амеріка, здолавши Канаду

Натомість Колумбія забила під кінець першого тайму. Хамес Родрігес зробив сьому результативну дію на турнірі – екс-зірка Реала зробив прекрасну подачу з кутового, яку замкнув Лерма. Через декілька хвилин після гола запальні колумбійці залишилися в меншості. Муньйос ліктем заїхав в груди опоненту й отримав червону від арбітра.

Уругвай відчув кількісну перевагу і продовжив тиснути. Шикарний шанс мав легендарний Луїс Суарес – він крутив у ближній, але влучив у стійку. У підсумку "небесні" розтринькали всі нагоди й вилетіли з турніру за крок до фіналу. У вирішальному матчі Копа Амеріка Колумбія зустрінеться з Аргентиною. Матч відбудеться 15 липня, старт о 03:00.