9 липня 2024 , 16:31 / Читать на русском

Львівський Рух провів контрольну гру з хорватським Хайдуком.

Товариський поєдинок

Рух – Хайдук – 1:3

Голи: Притула, 62 – Шошич, 35, Дурдов, 65, Скоко, 72

Для львівської команди це був третій товариський матч на зборах у Словенії. Матч завершився поразкою для Руха, яка стала першої для клубу на передсезонних зборах.

Рух на зборах зіграє з учасником Ліги чемпіонів та екс-клубом АПЛ

Хорватський Хайдук зумів відкрити рахунок ще в першому таймі. Львів'яни ж змогли зрівняти на 62-й хвилині матчу, коли Остап Притула обвідним ударом поцілив у ворота суперника. Проте недовго рахунок був нічийним. Уже через 3 хвилини "жовто-чорні" пропустили – голом відзначився Дурдов. На 72-й хвилині матчу Скоко подвоїв перевагу на користь хорват та закріпив рахунок у спарингу – 1:3.

Підопічні Віталія Пономарьова мали декілька хороших моментів впродовж гри. Зокрема, на перших хвилинах зустрічі Дідик міг забивати, коли навішуючи з лівого флангу ледь не закинув м'яч за комір воротареві Хайдука.

Наступні спаринги на Рух проведе 13 липня проти хорватського Осієка та словенського Домжале.