Кукурелья прокоментував скандальний епізод, через який вимагають переграти матч Іспанія – Німеччина на Євро-2024

7 липня 2024 , 17:59 / Читать на русском

Захисник збірної Іспанії Марк Кукурелья вперше висловився про найгучніший скандал на чемпіонаті Європи.

Нагадаємо, у матчі чвертьфіналу Євро-2024 Іспанія – Німеччина стався дуже суперечливий момент.

300 тисяч фанів вимагають переграти матч Іспанія – Німеччина на Євро-2024

На 106-й хвилині поєдинку за рахунку 1:1 Джамал Мусіала поцілив прямо у руку Марка Кукурельї, який знаходився в штрафному майданчику.

Рефері Ентоні Тейлор порушення правил тут не побачив, судді на системі VAR його рішення підтримали. А на 120-й хвилині Меріно ударом головою вивів іспанців в 1/2 фіналу.

"Мене заспокоїло те, що суддя нічого не сказав. Якщо експерти кажуть, що це не гра рукою, значить, це не гра рукою", – заявив футболіст іспанському виданню Marca.

Голова суддівського департаменту УЄФА Роберто Розетті зазначив, що в подібних епізодах судді не призначатимуть пенальті.

"Це не є 11-метровим. Рука знаходиться близько до тіла в природному положенні. Гравець намагається уникнути контакту з м'ячем", – сказав Розетті.

Тим не менш, багато вболівальників, особливо німецької команди, вважають таке трактування невірним.

Вже понад 300 тис. людей приєдналися до онлайн-петиції з вимогою перегравання чвертьфіналу чемпіонату Європи між збірними Іспанії та Німеччини.