Гол у ворота команди Маліновського визнали найкращим у Серії А – відео шедевру

29 червня 2024 , 01:17 / Читать на русском

Серія А представила найкращий гол за підсумками ігрового сезону-2023/24. Його автором став нападник Монци Дані Мота.

У матчі 28-го туру на виїзді проти Дженоа (3:2) португалець ударом через себе засмутив воротаря господарів Жозепа Мартінеса. Це сталося на 18-й хвилині матчу. Після цього голу рахунок став – 2:0 на користь гостей.

Шапаренко став одним з пріоритетів відомого клубу – Серія А віддаляється

Матч розвивався за дуже драматичним сценарієм. Після першого тайму Монца перемагала – 2:0. Після перерви у складі Дженоа з'явився Руслан Маліновський і генуезці зрівняли рахунок – 2:2. Але на 79-й хвилині Даніель Мальдіні все ж приніс перемогу Монці – 3:2.

Маліновський, як вже зазначалося, з'явився на полі лише у другому таймі, тож шедевр Дані Моти міг чудово роздивитися з лави запасних.

Зазначимо, що 26-річний португальський нападник Дані Мота завершив минулий чемпіонат Серії А всього з 4 голами та 3 передачами у 35 матчах. Але один з цих голів став справжнім шедевром.