26 червня 2024 , 20:54 / Читать на русском

Словаччина та Румунія гарантували собі вихід у плей-офф Євро-2024.

ЧЄ-2024. Група E. 3-й тур

Словаччина – Румунія – 1:1

Голи: Дуда, 24 – Марін (пен.), 37

Словаччина зуміла першою вийти вперед в екваторі другого тайму. Гол організував дует півзахисників – Куцка високою подачею закинув у штрафний майданчик, де Дуда заховався за оборонця та головою відправив м'яч у сітку.

"Були жорсткі повідомлення щодо сім'ї": Судаков зізнався, як сприймав хейт після поразки від Румунії

Румуни встигли відіграти ще до перерви. Ганцко підбив Хаджі на лінії карної зони й арбітр вказав на 11-метрову позначку. Пенальті впевнено реалізував Разван Марін, який також відзначався забитим м'ячем у ворота України в першому турі.

У другій половині гри команди зіграли в економ-режимі й довели поєдинок до нічиєї, яка гарантувала їм вихід в плей-офф Євро.

Румунія сенсаційно виграє групу Е й зіграє в 1/8 проти третього місця з груп A, B, C чи D. Словаччина посідає третю сходинку – її суперник визначиться згодом. У паралельному матчі Україна та Бельгія забити не змогли – 0:0. "Синьо-жовті" вилітають з турніру вже після групового етапу.