Інтер розписав нічию з Фіорентиною, загостривши інтригу в боротьбі за чемпіонство

19 березня 2022 , 20:55 / Читать на русском

Фіорентина та Інтер не змогли виявити сильнішого в рамках 30-го туру чемпіонату Італії.

У першій половині командам не вдалося відкрити рахунок. Арбітр скасував взяття воріт Мартінеса на 40-й хвилині через офсайд.

Лєвандовскі, Маттеус, Клінсманн та інші зірки Бундесліги закликали активніше допомагати Україні

По перерві суперники діяли агресивніше. Торрейра вивів "фіалок" вперед після чарівного асисту від Гонсалеса. Однак вже за 5 хвилин Дюмфріс зрівняв – Перішіч відзначився гольовою передачею. Підсумковий рахунок – 1:1.

Таким чином, Інтер (60 пунктів) залишається на третій позиції у таблиці Серії А з відставанням у 3 очки від фаворитів – Мілана та Наполі. Щоправда, у "б'янконеррі" та "нерадзуррі" ще є по матчу в запасі. Фіорентина розташувалась на 8-й сходинці з 47 балами в активі.