Португалія без Роналду програла Хорватії, Сербія розірвала Швецію – товариські матчі

8 червня 2024 , 21:44 / Читать на русском

Європейські збірні продовжують готуватися до чемпіонату континенту 2024, проводячи товариські поєдинки.

Голи: Відмер, 26 – Баумгартнер, 5

Португалія поступилася Хорватії. Кріштіану Роналду цей спаринг розпочав на лаві запасних, а його збірна пропустила вже на 8-й хвилині. Вітінья у карній зоні поставив підніжку Матео Ковачічу – арбітр Харм Осмерс вказав на 11-метрову позначку. Вирок судді чітко виконав Лука Модріч.

Англія була краща за Ісландію, але програла, Німеччина дотиснула греків

На старті другого тайму Португалія відновила статус-кво. Ворота "картатих" впритул розстріляв Діогу Жота. Однак зовсім скоро балканці знову вийшли вперед. Пашаліч розряджав гармату з-поза меж штрафного, м'яч поцілив у поперечку, але на підбиранні вдало зіграв Анте Будімір – 2:1. Петковіч у компенсований час міг збільшити свою перевагу, однак пробив повз стійку.

Роналду так і не з'явився на полі, а Португалія не зуміла врятувати хоча б нічию в цьому спарингу.

У ще одному товариському поєдинку Модова обіграла Кіпр. Наші сусіди відкрили рахунок під завісу другого тайму, двічі пропустили по перерві. Втім, зуміли відповісти кіпріотам ще двома м'ячами та перемогли з рахунком 3:2. Нагадаємо, 11 червня контрольну гру з Молдовою проведе збірна України.

Сербія у паралельному спарингу розгромила Швецію – 3:0. Зі скандинавами розібралися Сергей Мілінковіч-Савіч, Мітровіч і Тадіч.

До слова, вінгер збірної збірної Швеції Деян Кулусевскі в одному з ігрових епізодів зламав оборонцю Сербії Павловічу ніс.