Нідерланди розгромили Канаду в екзотичному спарингу з голом зірки Ліверпуля

6 червня 2024 , 23:38 / Читать на русском

Нідерланди приймали Канаду в контрольному поєдинку.

Товариський матч

Нідерланди – Канада – 4:0

Голи: Депай, 50, Фрімпонг, 57, Вегхорст, 63, Ван Дейк, 83

Попереду у Нідерландів та Канади важливі турніри – Євро та Кубок Америки. На диво, до них національні команди з різних частин світу вирішили підготуватися разом у Роттердамі.

Уругвай з хет-триком Нуньєса пошматував Мексику в товариському поєдинку – відео голів

Сенсації заокеанські гості не створили, хоча мали шанси. У першій половині господарі не надто впевнено домінували на полі. Вейналдум і Фрімпонг мали два супермоменти, але ними не скористалися. Був шанс забити і в Канади – Кайл Ларін з меж штрафного трохи не влучив у ворота.

По перерві Нідерланди оговталися. Депай, Фрімпонг і Вегхорст протягом 13 хвилин відвантажили три голи у ворота червоних. Ван Дейк вийшов на заміну під завісу спарингу і вже за 12 хвилин встановив остаточний рахунок на табло – 4:0.

До слова, суперниками "ораньє" у груповій стадії Євро-2024 будуть Франція, Польща і Австрія. Опонентами Канади в Кубку Америки стануть Аргентина, Перу і Чилі.