Україна U-17 перемогою престижу над Кіпром завершила юнацьке Євро-2024

26 травня 2024 , 22:37 / Читать на русском

У останньому турі групового раунду наші футболісти грали з господарями чемпіонату. Обидві команди втратили шанси на продовження боротьби.

Юнацьке Євро-2024. Груповий етап. 3-й тур

Група А

Україна U-17 – Кіпр U-17 – 2:0

Голи: Богданов, 30, 47 (п.)

Чехія U-17 – Сербія U-17 – 4:3.

Турнірна таблиця

1. Чехія – 9 очок (різниця м'ячів – 12:4)

2. Сербія – 6 очок (7:5)

3. Україна – 3 очки (3:4)

4. Кіпр – 0 очок (1:10)

Кіпріоти, як і наша збірна, у попередніх матчах програла двічі, і також втратила шанси на вихід з групи. Можливо, перемога їм буле потрібніше – все ж таки грали перед своїми уболівальниками. Але за рівнем майстерності команда, яка потрапила у фінал лише, як господар, значно поступалася усім своїм суперникам.

Збірна України U-17 достроково вилетіла з чемпіонату Європи-2024 з футболу

Підопічні Юрія Мороза мали беззаперечну перевагу протягом усієї гри, та без особливої напруги забили по голу у кожному таймі.

На 30-й хвилині Максим Баршак чудовим пасом вивів Дмитра Богданова віч-на-віч з воротарем і наш форвард не схибив.

А на початку другої половини гри українці заробили пенальті, який той самий Богданов впевнено реалізував.

Наприкінці матчу наш нападник забив і втретє, але суддя гол не зарахував, побачивши у Дмитра порушення правил.

Перемога 2:0 дозволила "синьо-жовтим" набрати три очки і посісти у групі 3-є місце, яке, на жаль, не дає права на продовження боротьби. Отже Євро-2024 продовжується без України.