26 травня 2024 , 09:49 / Читать на русском

У 16-му турі МЛС Інтер Маямі у виїзному поєдинку здолав Ванкувер.

МЛС, 16-й тур

Ванкувер – Інтер Маямі – 1:2

Голи: Голд, 72 (п.) – Тейлор, 38, Кампана, 54

Наставник "чапель" дав відпочити зірковому тріо Ліонеля Мессі, Луїса Суареса та Серхіо Бускетса. Натомість український захисник Сергій Кривцов з'явився на полі з перших хвилин та став одним з найкращих у команді Девіда Бекхема.

Клуб Мессі за участі Кривцова вимучив перемогу – головні зірки результативними діями не відзначилися

Інтер Маямі вийшов вперед у першому таймі. Альба подав на лівий фланг, Тейлор підхопив м'яч, увірвався до штрафного і влучно пробив у дальній кут.

По перерві Кампана подвоїв перевагу "чапель".

В середині тайму Ванкувер скоротив відставання з пенальті, однак на більше не спромігся. 2:1 – Інтер Маямі перемагає та продовжує очолювати Східну конференцію.

Гру Кривцова статистичний портал SofaScore оцінив у 7 балів – це четвертий показник у команді (більше балів лише у Тейлора, Альби і воротаря Коллендера).