Маркевич визначився, хто покине Карпати: "Воротар заснув, захисники почали помилятися"

18 травня 2024 , 16:38 / Читать на русском

Мирон Маркевич поділився емоціями після епічної втрати перемоги Карпат у грі з Лівим Берегом.

"Таке буває у футболі. Зрозуміло, що вже визначили, хто не залишиться з нами на другий сезон. Такі ігри є дуже інформативними. Нині основне питання – комплектація. В УПЛ потрібний інший рівень, інший рівень футболістів. Кістяк залишиться, але потрібне серйозне посилення.

Карпати зганьбились в останньому домашньому матчі сезону – "леви" пропустили тричі за 15 хвилин

А щодо гри. Після перших 30 хвилин проблем не бачив, а потім воротар заснув, захисники почали помилятися. Ось результат. На рівному місці помилки, втрачаємо м'яч. Хороша інформація для нас.

А суперник молодець відчув, коли ми були, як кажуть, у нокдауні. І буде останній матч проти Інгульця за золото, ми маємо очко в запасі", – наводить слова Маркевича офіційний сайт Карпат.

Нагадаємо, Карпати перемагали Лівий Берег з рахунком 3:0 у останньому домашньому матчі сезону, але за 20 хвилин дозволили супернику вирівняти паритет. У підсумку поєдинок закінчився нічиєю 3:3.