17 травня 2024 , 00:22 / Читать на русском

Барселона здолала Альмерію у 36-му турі Ла Ліги.

Ла Ліга, 36-й тур

Альмерія – Барселона – 0:2

Голи: Лопес, 14, 67

Барселона здолала Альмерію, яка давно вже втратила шанси залишитися в еліті. Попри різницю у класі, у першому таймі Альмерія давала гідний бій каталонцям, створюючи реальні шанси забити. Втім, повели у рахунку таки підопічні Хаві. На 14-й хвилині Форт виконав подачу на дальню стійку, а в сітку воріт м'яч перевів Лопес.

Барселона хоче Довбика і пропонує Жироні наївну формулу – у сенсаційну угоду можуть включити ще 5 гравців

По перерві Лопес оформив дубль. Гості спокійно катали м'яч на чужій половині поля решту зустрічі, втримавши рахунок 2:0 до кінця поєдинку.

Каталонці розташувалися одразу за Реалом, який вже гарантував собі чемпіонство. Підопічні Хаві у своєму активі мають 79 балів. Замикає трійку лідерів Жирона (75 очок).