У Англії оцінили гол Мудрика в матчі проти Ноттінгема: "Це те, що ми повинні бачити частіше"

12 травня 2024 , 17:41 / Читать на русском

Британське видання прокоментувало гру Михайла Мудрика у поєдинку 37-го туру АПЛ проти Ноттінгем Форест (3:2).

"Мудрик відкрив рахунок у матчі прекрасним ударом. Прорив, який призвів до цього, – це те, що ми повинні бачити частіше.

Мудрик голом допоміг Челсі здобути бойову перемогу у матчі з Ноттінгемом

Його лякаюча швидкість залишила Гонсало Монтіеля на місці, а сам він продемонстрував спокій перед воротами, щоб забити свій п'ятий м'яч у Прем'єр-лізі.

Однак після голу він, схоже, дещо знітився. Челсі не надто часто атакував лівим флангом, і Мудрик був досить непомітним, попри те, що відкрив рахунок", – ідеться в матеріалі football.london.

Нагадаємо, що Мудрик у цьому поєдинку відкрив лік голам вже на 8-й хвилині після передачі Коула Палмера. В середині другого тайму українця замінили на Рахіма Стерлінга. Статистичний портал Sofascore оцінив гру українця в 7,5 бала.