Лунін побачив погром Реала з Куртуа – під чемпіонський коток потрапив аутсайдер

11 травня 2024 , 21:21 / Читать на русском

Гранада приймала мадридський Реал у матчі 35-го туру Ла Ліги.

У попередньому турі "бланкос" достроково стали чемпіонами Іспанії 2023/24 завдяки перемозі Жирони над Барселоною (4:2). Відтоді команда Карло Анчелотті ще й встигла пробитися до фіналу Ліги чемпіонів, здолавши Баварію. Тому матч проти аутсайдера Ла Ліги не мав для мадридців турнірного значення.

Погані новини для Луніна: Куртуа гратиме за Реал до фіналу Ліги чемпіонів, – джерело

Карло Анчелотті вдався до суттєвої ротації. Андрій Лунін вдруге поспіль не потрапив у стартовий склад на матч Прімери, замість українця з перших хвилин грав Тібо Куртуа. Це ніяк не завадило гостям здобути впевнену перемогу. Фран Гарсія та Арда Гюлер у першому таймі забили два м'ячі у ворота Гранади. По перерві Браїм Діас протягом 11 хвилин оформив дубль, довівши рахунок до непристойного.

Під роздачу потрапив, серед інших, Хосе Кальєхон – вихованець та екс-равець "галактікос". 37-річний ветеран з'явився на полі після перерви, проте нічим не зміг зарадити своїй нинішній команді.

Реал набрав 90 очок. Гранада ще раніше втратила шанси зберегти прописку в Ла Лізі.