11 травня 2024 , 16:28 / Читать на русском

АПЛ. 37-й тур

Фулхем – Манчестер Сіті – 0:4

Голи: Гвардіол, 13, 71, Фоден, 59, Альварес Х., 90+7

Вилучення: Діол, 90+6

"Містяни" вийшли вперед уже на 13-й хвилині. Йошко Гвардіол у межах штрафного "обстукався" з Кевіном де Брюйне, тоді рвонув до воріт та пробив у лівий кут – 1:0.

Наставник українця в АПЛ став найкращим тренером місяця, перегнавши Гвардіолу

Загалом до кінця тайму Манчестер Сіті завдав трьох ударів у площину воріт, Фулхем не відповів жодним. На перерву так і пішли за мінімальної переваги підопічних Пепа Гвардіоли.

На 59-й хвилині "містяни" подвоїли перевагу. Після того, як Бернарду Сілва впав у штрафному, м'яч потрапив до Філа Фодена, а той в один дотик поклав снаряд під дальню стійку. За лічені хвилини міг відзначитися Холанд, але зблизька пробив вище воріт.

Врешті Гвардіол довів рахунок до розгромного, замкнувши дальню стійку.  Уже в компенсований час оборонець "котеджерів" Ісаа Діол "привіз" пенальті у ворота своєї команди та отримав червону картку. Вирок арбітра Ентоні Тейлора чітко виконав Хуліан Альварес – 4:0. Ман Сіті повертає собі місце на вершині АПЛ (85 очок), скинувши звідти Арсенал (83 залікові бали). Фулхем посідає 13-у сходинку (44 пункти).