Фантастичний камбек "синьо-жовтих" у відеоогляді матчу Боснія і Герцеговина – Україна – 1:2

22 березня 2024 , 00:59 / Читать на русском

Збірна України у півфіналі плей-офф за Євро-2024 здолала збірну Боснії і Герцеговини. Відео голів та огляд дуелі дивіться на Спорт 24.

У першому таймі обом командам мало що вдавалося. Україна не спромоглася завдати жодного удару в площину, всього 0,03 xG. Боснія втікла недалеко, але загалом виглядала впевненіше.

Ребров дав прес-конференцію після Боснії – про напутні слова герою, жахливий обстріл України і суперника у фіналі

Вже на старті другої 45-хвилинки боснійці вийшли вперед – автоголом відзначився Матвієнко, випадково підправивши простріл Дедіча у власні ворота. Після цього Ребров провів заміну, які пішли на користь "синьо-жовтим". На 81 Яремчук вийшов на поле, а на 85-й зрівняв рахунок, замкнувши простріл Коноплі. Невдовзі Роман асистував Довбику, який і вивів національну команду у фінал відбору на Євро-2024.

Вже у вівторок, 26 березня, підопічні Реброва зустрінуться з Ісландією, яка у паралельному матчі розгромила Ізраїль.