"Я не вірю в Мудрика": легенда Челсі жорстко пройшовся по українцю

24 січня 2024 , 14:48 / Читать на русском

Колишній півзахисник Челсі Крейг Берлі поділився враженнями від гри Михайла Мудрика після матчу з Мідлсбро (6:1) у півфіналі Кубка англійської ліги.

52-річний шотландець назвав головні мінуси українського футболіста та розповів, що дії Михайла на полі часом його дивують.

Почеттіно зізнався, чому замінив Мудрика в перерві гри з Мідлсбро: "Ми не хотіли ризикувати"

"Я зовсім не вірю в Мудрика. Мені здається, те, що він робить більшу частину часу, викликає подив. Він хоче робити все зі швидкістю 100 миль на годину, тому я цьому не дуже вірю.

Мудрик ухвалює занадто багато поганих рішень, щоб бути в цьому Челсі. Без м'яча чи з м'ячем. Він не надійний і йому доведеться багато працювати", – цитує слова Берлі Sportskeeda.

Нагадаємо, Мудрик відіграв один тайм поєдинку проти Мідлсбро, після чого був замінений в перерві. Протягом матчу українець запам'ятався лише жовтою карткою.

Крейг Берлі є вихованцем Челсі. Він виступав за лондоців протягом восьми років – з 1989-го по 1997-й. За "синіх" шотландець зіграв 130 матчів, в яких забив 10 голів та віддав п'ять асистів.