40-річний Пепе розбив обличчя футболісту Спортінга – відео брутального удару

19 грудня 2023 , 09:48 / Читать на русском

Легендарний захисник Порту отримав вилучення в останньому поєдинку чемпіонату Португалії проти Спортінга.

У понеділок, 18 грудня, Спортінг без проблем розібрався з кривдником Шахтаря в Лізі чемпіонів – Порту (2:0). Вже на старті матчу "дракони" пропустили, а на 51 хвилині другого тайму залишились в меншості. Все через агресивні дії ветерана команди, 40-річного захисника Пепе.

Порту – Шахтар: наставник "драконів" звинуватив суддів у пропущених голах

Футболіст на рівному місці відмахнувся від лівого латераля господарів Матеуса та наніс йому удару рукою по обличчю. Арбітр одразу не побачив цього, але за допомогою ВАР передивився епізод і вручив гравцю червону картку.

У підсумку у футболіста Спортінга пішла кров з губи, а Порту довелось догравати в меншості.

Через 9 хвилин після вилучення господарі подвоїли перевагу та отримали бажані три очки в принциповому поєдинку. Цей результат допоміг їм посісти перше місце в таблиці, випереджаючи Бенфіку Трубіна на один бал.