Коваленко вперше з'явився в старті Емполі – команда українця врятувалася завдяки автоголу

11 грудня 2023 , 21:24 / Читать на русском

Емполі зустрівся з Лечче в рамках 15-го туру Серії А.

Серія А, 15-й тур

Емполі – Лечче – 1:1

Голи: Рафія, 71 (а) – Банда, 64

Українець Віктор Коваленко розпочав матч у стартовому складі. На початку поєдинку Лечче міг вийти вперед – Пікколі опинився в карному майданчику, але спрямував м'яч повз праву стійку. Згодом Емполі відповів дивовижним ударом Камб'ягі – Фальконе виконав дивовижний сейв. Господарі тримали м'яч під своїм контролем.

Гармата Маліновського та асист Коваленка дозволили Дженоа і Емполі розійтися миром

По перерві гості перехопили ініціативу. Банда відкрив рахунок, однак вже за декілька хвилин Рафія зіпсував результат команди, привізши автогол. Віктора Коваленка замінили на 80-й хвилині. За цей час він встиг виконати дві ключові передачі, віддавав паси із 83% точності, та виконав 3/4 успішних дальніх переведень. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию (1:1).

Емполі опинився на 17-му місці турнірної таблиці Серії А, маючи в активі 12 балів. Натомість Лечче розташувався дещо вище – 13 місце з 17-ма балами.