20 листопада 2023 , 15:41 / Читать на русском

Рух – Шахтар – 3:1

Голи: Слюбик, 14, Холод, 44, Столярчук, 64 – Келсі, 7

У спарингу з львів'янами наставник Маріно Пушіч міг випробувати лише дублерів, адже 9 гравців основного складу Шахтаря наразі перебуває у таборі збірної України. Тоді як Рух підійшов до товариської зустрічі у майже повному складі.

"Я дав дорогу Срні у збірній Хорватії": тренер Шахтаря розповів про відносини з Даріо

Матч розпочався за планом донеччан. Кевін Келсі відкрив рахунок вже на 7-й хвилині після розіграшу стандарту, втім перевага гостей на табло втрималася недовго. На 14-й зрівняв Слюбик, вдало зігравши на добиванні.

Це був перший тривожний дзвіночок для "гірників". Під завісу першого тайму оборонець Холод перехопив передачу Рудька та вивів господарів вперед. Чигринський і Ко в захисті банально не ладнали з кіпером. По перерві Столярчук поставив крапку, скориставшись черговим провалом в обороні Шахтаря – 3:1.