"У Довбика є мовний бар’єр": тренер Жирони оцінив адаптацію українця

9 листопада 2023 , 19:01 / Читать на русском

Головний тренер Жирони Мічел Санчес висловився щодо адаптації українського форварда Артема Довбика.

"Його адаптація відбувається дуже швидко. Вся команда дуже хороша. Останні хвилини у виконанні Порту та Стуані в останньому матчі були фантастичними. Тому я ціную кожного. Усі вони є головними героями. Вони всі нам потрібні.

Довбик зацікавив топ-клуб Ла Ліги – Жирона хоче кругленьку суму

У Довбика є мовний бар’єр, але з Віктором (Циганковим) він розуміє все, що ми йому говоримо. Оскільки робоча атмосфера дуже хороша, він стовідсотково інтегрований. Його цифри дуже хороші. Ми зробили на нього ставку, тому що знали, що він відмінний гравець", – цитує Мічела Diari de Girona.

Нагадаємо, у минулому турі Ла Ліги Довбик та Циганков допомогли Жироні здолати Осасуну (4:2). Артем з'явився у стартовому складі, забив і віддав 2 гольових передачі, а Віктор вийшов на заміну на 69-й хвилині та майже одразу розписався у воротах суперника.