Роналду вирвав перемогу для Аль-Насра у гольовій перестрілці

25 жовтня 2023 , 09:58 / Читать на русском

Аль-Наср зустрічався з катарським Аль-Духаілєм у 3-му турі групового етапу азійської Ліги чемпіонів (4:3).

Азійська ЛЧ

Аль-Наср – Аль-Духаїль – 4:3

Голи: Таліска, 25, Мане, 56, Роналду, 61, 81 – Мохаммад, 63, Алі, 67, Олунга, 85

Таліска розмочив рахунок на екваторі першої половини. Кріштіану відзначився асистом. По перерві команди були значно результативнішими. Мане і Роналду здобули комфортну перевагу для господарів. Далі суперники скоротили відставання до мінімуму.

Син Роналду підписав контракт із саудівським клубом: "Тату, почекай ще кілька років"

На 81-й хвилині зірковий португалець оформив дубль. За кілька миттєвостей Олунга знову повернув надію гостям, але так і не врятував команду Крістофа Гальтьє від поразки.

Роналду продовжує вражати результативністю на Близькому Сході – 14 голів та 7 асистів у 13 матчах за Аль-Наср.