Баварія впевнено перемогла Майнц та обійшла Борусію Д у Бундеслізі

21 жовтня 2023 , 22:11 / Читать на русском

Майнц приймав Баварію у рамках 8-го туру Бундесліги.

Бундесліга. Тур 8

Майнц – Баварія – 1:3

Голи: Касі, 43 – Коман, 11, Кейн, 11, Горецка, 59

Баварія без особливих проблем здобула перемогу над аутсайдером. Мюнхенці вийшли вперед ще на 16 хвилині – Коман відправив мʼяч у дальній кут після подачі Сане. За кілька миттєвостей Кейн подвоїв перевагу. Цей гол став десятим для нападника за Баварію.

Реал на очах Луніна розписав нічию із Севільєю – конфуз захисника мадридців та порятунок Карвахаля

По перерві Майнц знайшов свій момент, скориставшись тим, що гості розслабилися. Калі з меж штрафного майданчика вразив ворота суперника. Проте більшого зробити господарям не дали. Горецка поставив крапку у матчі та зафіксував перемогу підопічних Тухеля з рахунком 3:1.

Баварія опинилася на третьому місці з 20 очками, посунувши Борусію Д. У "джмелів" стільки ж балів, але вони програють за додатковими показниками. Майнц на 17 сходинці з 2 пунктами.