Прикра помилка Забарного у відеоогляді поєдинку Евертон – Борнмут – 3:0

7 жовтня 2023 , 23:02 / Читать на русском

Евертон розтрощив Борнмут у восьмому турі АПЛ. Відео голів та огляд поєдинку дивіться на Спорт 24.

Український оборонець Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі Евертона, захисник Борнмута Ілля Забарний теж з'явився на полі з перших хвилин.

Челсі з Мудриком розтоптав Бернлі, Миколенко тріумфував над Забарним в українському дербі АПЛ

"Іриски" вирвалися вперед уже на старті поєдинку, і допоміг їм у цьому саме Забарний. Він послизнувся і втратив м'яч – прикрий епізод завершився голом Гарнера. Ще до перерви у воротах "вишень" розписався Гаррісон, подвоївши перевагу Евертона.

А в другому таймі переконливу крапку поставив Дукуре – 3:0.Миколенко за цей поєдинок отримав 7,2 бала від статистичного порталу Sofa Score – це середній показник у команді. Забарному поставили найнижчу оцінку у складі Борнмута – 5,7.

Зараз підопічні Шона Дайча посідають лише 15-у сходинку АПЛ (7 залікових балів). У "вишень" турнірне становище ще більш невтішне – 19-а позиція (3 очки).