Голкіпер Шахтаря пояснив провал "гірників" у першому таймі з Антверпеном: "Добре поговорили у перерві"

5 жовтня 2023 , 13:39 / Читать на русском

Голкіпер донецького Шахтаря Дмитро Різник проаналізував гру своєї команди в поєдинку проти Антверпена в Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, "помаранчево-чорні" оформили неймовірний камбек і взяли гору над бельгійським клубом з рахунком 3:2. "Програвали у 2 м'ячі, але потім зібралися. Антверпен грав на своєму стадіоні перед своїми фанами, тому очікували, що вони одразу підуть у пресинг, щоб якомога швидше забити. Їм це вдалося, але потім ми змогли переломити гру.

Срна прокоментував чутки щодо заміни ван Леувена на екс-тренера Марселя

Перший тайм ми відверто провалили, нічого тут такого немає. Чому? Напевно та сама концентрація. Не знаю, є багато причин, але добре поговорили один з одним у перерві. Вдалося показати гру, в яку вміємо грати. Пропущені голи ще не встиг проаналізувати в голові. Треба дивитися на днях.

Дуже приємно на таких гучних трибунах чути рідні голоси, що так далеко від нашої країни є наші фани. Чи можна вважати цей матч переломним? Звісно, після першого тайму це були дві різні команди – у другому вже проявили характер та вдалося забити 3 м'ячі. Що було після матчу? Перемогли, всі радісні, задоволені. Позитивний результат для нас", – сказав Різник у коментарі Tribuna.

Далі на підопічних Патріка ван Леувена у Лізі чемпіонів чекають два матчі з Барселоною: 25 жовтня і 7 листопада.