Гол Довбика у відеоогляді матчу Вільяреал – Жирона – 1:2

28 вересня 2023 , 09:30 / Читать на русском

Жирона перемогла Вільяреал у рамках 7-го туру Ла Ліги. Відео голів та огляд матчу дивіться на Спорт 24.

Українські легіонери Довбик та Циганков вийшли на поле з перших хвилин. Усі голи матчу були забиті у другому таймі. Циганков міг розмочити рахунок ще до перерви, але не влучив у ворота.

Довбик голом допоміг Жироні очолити Ла Лігу – Циганков змарнував супер-момент

На 48 хвилині Гутьєрес привіз пенальті у ворота Жирони – Гассаніга реалізував. За кілька миттєвостей Довбик відновив паритет ударом головою. Гарсія поставив фінальну крапку у матчі та вирвав перемогу для гостей.

Зазначимо, що ця звитяга дозволила Жироні очолити турнірну таблицю Ла Ліги з 19 балами. Найближчий переслідувач – Реал Мадрид – відстає на один пункт. А ось Вільяреал розташувався на 14 сходинці та має у своєму активі 7 очок.

Свій наступний матч Жирона проведе 30 вересня проти Реала. Стартовий свисток пролунає о 19:30 за Києвом.