Наполі несподівано втратив очки у матчі проти Болоньї – Осімхен не реалізував пенальті

24 вересня 2023 , 20:58 / Читать на русском

Болонья приймала Наполі у рамках 5-го туру чемпіонату Італії.

Серія А. Тур 5

Болонья – Наполі – 0:0

Нереалізований пенальті: Осімхен, 72

Наполі втратив очки в останніх двох матчах – програв Лаціо (1:2) та розписав нічию з Дженоа. Натомість Болонья обіграла Кальярі (2:1) та розійшлися миром з Вероною (0:0).

Ньюкасл встановив божевільний рекорд АПЛ, забивши 8 голів у одному матчі

Неаполітанці у першому таймі домінували та пресингували суперника. У активі гостей 7 ударів, з яких 4 у площину воріт. Проте жоден не перетворився у гол. Натомість у Болоньї ця статистика дорівнювала нулю. Зокрема у складі Наполі міг розмочити рахунок Осімхен, але мʼяч влучив у ліву стійку. Також не вистачило точності й у Распадорі.

По перерві гості продовжили затискати суперника до їхніх воріт, проте Болонья відбивалася та тероризувала підопічних Гарсії контратаками. На 71 хвилині Калафйорі зіграв рукою у власному штрафному – арбітр призначив пенальті. Осімхен пішов пробивати 11-метровий, але не влучив у площину воріт. Переможця визначити так і не вдалося.

Отже, Наполі у Серії А опинився на 7 сходинці з 8 балами, а Болонья на 11 місці з 6 очкамию