Змарнований момент Миколенка у відеоогляді матчу Брентфорд – Евертон – 1:3

24 вересня 2023 , 11:03 / Читать на русском

Брентфорд програв Евертону в рамках 6-го туру АПЛ. Відео голів та огляд матчу дивіться на "Спорт 24".

Евертон відкрив рахунок на 6-й хвилині зустрічі. Український захисник Віталій Миколенко вийшов на поле у старті, а на 21-й змарнував чудовий момент, зачепившись за відскок від Піннока й пробивши з лівого краю штрафного. Кіпер забрав до рук.

Евертон сенсаційно розніс Брентфорд – Миколенко змарнував чудовий момент

До перерви Брентфорд зрівняв. Тарковскі та Калвер-Льюїн у другому таймі успішно реалізували свої моменти та подарували "ірискам" перемогу. 3:1 на користь Миколенка і Ко.

Додамо, що український захисник отримав оцінку 6,8 від Sofa Score – це середній результат в команді. Миколенко виграв 4 єдиниборства з 9-ти та тріумфував у двох з трьох верхових дуелей. Натомість Єгор Ярмолюк, який виступає за Брентфорд, як і у попередніх матчах нинішнього сезону АПЛ, залишився у запасі.