Ліверпуль драматично дотиснув середняка на останніх хвилинах та видерся на вершину АПЛ

16 вересня 2023 , 16:31 / Читать на русском

Вулверхемптон приймав Ліверпуль в 5-му турі АПЛ.

Господарі несподівано розмочили рахунок вже на 7-й хвилині. Педру Нету аж занадто легко зайшов у штрафний майданчик Ліверпуля та прострілив на протилежну стійку під удар Хі-чан Хвану – той у дотик пробив Аліссона. До слова, ван Дейк пропускав матч через покарання за сварку з арбітром.

Катастрофа Челсі та прогрес Ліверпуля: суперкомпʼютер визначив шанси клубів АПЛ на єврокубки

У мерсисайдців були свої чудові моменти. Взяти хоча б навалу на ворота під завісу тайму. Робертсон подав у штрафний, кіпер виніс м'яч на ногу Салаху – єгипетський вінгер влучив у суперника, а за ним не пощастило й Собослаю. Вулверхемптон розігнав миттєву контратаку, та вона захлинулася на підході до штрафної зони суперника.

По перерві "вовки" посипалися. На 55-й Коді Гакпо таки відновив паритет. Господарі намагались зберегти хоча б нічийний рахунок, та у Робертсона і Буено були інші плани – 3:1.

Цікаво, що оборонець гостей востаннє забивав у травні 2022-го, тоді теж постраждали "вовки". Гол шотландця допоміг "червоним" здобути 13 очок та бодай тимчасово очолити АПЛ. В усіх інших команд ще є матч в запасі.