Лунін vs Кепа: відомо, хто вийде в основі Реала на матч проти Сельти

22 серпня 2023 , 20:26 / Читать на русском

В іспанській пресі активно обговорюють, хто стане основним воротарем Реала в цьому сезоні замість травмованого Тібо Куртуа.

Журналіст Cadena SER Хав’єр Ерраес запевняє, що на поєдинок третього туру Прімери проти Сельти у стартовому складі Реала вийде вже Кепа Аррісабалага. Матч відбудеться цієї п'ятниці, 25 серпня.

Реал розбив Альмерію – Лунін пропустив на 3-й хвилині, але став одним з найкращих

Для 28-річного новачка це буде дебют за "вершкових". Нагадаємо, іспанський гранд орендував Кепу в Челсі на рік. Джерело зазначає, що Аррісабалага буде основним голкіпером Реала упродовж всього сезону в Прімері та Лізі чемпіонів.

На старті нової кампанії в Ла Лізі Лунін відстояв у воротах Реала два поєдинки. Він зберіг свої володіння "сухими" у грі проти Атлетіка (2:0). А в дуелі з Альмерією пропустив на третій хвилині, однак потрапив у топ-3 найкращих гравців матчу після Беллінгема і Вінісіуса за версією WhoScored та SofaScore. Та зустріч завершилася впевненою перемогою підопічних Анчелотті – 3:1.