Чорноморець "всуху" здолав Оболонь у матчі з трьома вилученнями

12 серпня 2023 , 16:59 / Читать на русском

Чорноморець зустрівся з Оболонню у матчі 3-го туру української Прем'єр-ліги.

Українська Прем'єр-ліга. 3 тур

Чорноморець – Оболонь – 2:0

Голи: Васильєв, 15, Ієде, 62

Вилучення: Кузик, 72, Салюк, 79 – Карась, 48

Одеський клуб у новому сезоні УПЛ стартував перемогою над черкаським ЛНЗ (2:0), та згодом поступився Колосу (0:2). Натомість "пивовари" розписали "суху" нічию з підопічними Ярослава Вишняка та прикро програли Динамо (2:4).

Тренер Оболоні: З огляду на наш бюджет, нам мало хто може допомогти

Уже на 15-й хвилині матчу Васильєву вдалося вразити ворота Оболоні та вивести свою команду вперед. Після цього команди ще декілька разів обмінялися моментами, але конвертувати їх в гол не вдалося. До кінця першого тайму підопічні Григорчука володіли перевагою у контролі м'яча.

По перерві сталося вилучення: Карась отримав другого "гірчичника" за фол проти Ієде. Оболонь намагалася атакувати. Згодом Ієде подвоїв перевагу Чорноморця, добивши простріл Кузика. Невдовзі одеситів спіткала неприємність – одразу двох гравців вилучили. На 72-й хвилині Кузик покинув поле з двома жовтими картками, а на 79-й Салюк отримав пряму червону. Рахунок 2:0 протримався до кінця матчу.

У підсумку Чорноморець розташувався на третьому місці турнірної таблиці чемпіонату України, Оболонь посіла 12-те.