"Впевненість Яремчука зростає щодня": тренер Брюгге оцінив довгоочікуваний гол українця

11 серпня 2023 , 16:57 / Читать на русском

Форвард Брюгге Роман Яремчук відзначився голом у ворота ісландського КА в рамках 3-го раунду кваліфікації Ліги конференцій.

"Впевненість Яремчука зростає щодня. Те, як він рухається, зовсім не схоже на те, що було раніше. Він не вклинювався в боротьбу, не був різким у своїх рухах, більше захищався.

Яремчук перервав гольову засуху: Брюгге влаштував погром в Лізі конференцій

Зараз цього вже не видно. Він біжить упевнено і може робити це з інтенсивністю. А те, що він забив гол – це добре і для нього, і для нас", – наводить слова Дейли клубна прес-служба Брюгге.

Нагадаємо, напередодні Брюгге зустрівся з КА у матчі Ліги конференцій. У другому таймі на поле вийшов Роман Яремчук та на 77-й хвилині довів рахунок до 5:1. У такий спосіб, український форвард відзначився голом вперше з 19 жовтня минулого року. Зазначимо, що гол українця став найкрасивішим взяттям воріт цього вечора. Загалом глядачі побачили 6 забитих м'ячів у цій зустрічі.