Фіаско підопічних Кучера у відеоогляді поєдинку Славія – СК Дніпро-1 – 3:0

11 серпня 2023 , 10:57 / Читать на русском

СК Дніпро-1 зазнав розгромної поразки у виїзній дуелі з празькою Славією у третьому раунді кваліфікації Ліги Європи.

Перед єврокубковою битвою дніпряни втратили свого лідера Артема Довбика, який перебрався у Жирону. Його на полі замінив новачок Олександр Філіппов.

СК Дніпро-1 у більшості розгромно програв Славії у ЛЄ – дніпряни показали беззубу гру

На жаль, "спортклубівці" пропустили уже на п'ятій хвилині поєдинку. Дніпряни не впильнували Масопуста, який прострілив на Шранца, а той з-під Сватка поцілив у лівий нижній кут. Ще до перерви чеська команда подвоїла перевагу – Шранц оформив дубль.

На 58-й хвилині Огбу ногою влетів у шию Гуцуляку і отримав пряму червону картку. Однак СК Дніпро-1 не зміг скористатися шансом переламати хід гри. Натомість наприкінці другого тайму Славія довела рахунок до розгромного – 3:0. Переконливу крапку поставив Валлем.

Створити диво дніпряни спробують у матчі-відповіді 17 серпня. Стартовий свисток пролунає о 21:00. Суперників з Праги підопічні Олександра Кучера прийматимуть у словацькому Кошице.