Мессі оформив дубль у матчі за Інтер Маямі – команда Кривцова завдяки серії пенальті пробилася у чвертьфінал Кубка

7 серпня 2023 , 09:30 / Читать на русском

Інтер Маямі зустрічався з Далласом у рамках 1/8 фіналу Leagues Cup.

Leagues Cup, 1/8 фіналу

Даллас – Інтер Маямі – 4:4 (по пенальті – 3:5)

Голи: Кіньйон, 37, Камунго, 45, Веласко, 63, Тейлор, 68 (автогол) – Мессі, 6, 85, Кремаші, 65, Фарфан, 80 (автогол)

Гра між командами була драматичною та багатою на голи. Перший мʼяч забив Мессі, запустивши гармату з лінії штрафного майданчику. Даллас відповів на це двома влучними ударами – відзначилися Кіньйон та Камунго.

Від Тора до "Ваканди назавжди": Мессі відсвяткував перші голи за Інтер Маямі в стилі супергероїв

По перерві Веласко зробив рахунок 3:1 на користь господарів. Невдовзі Кремаші скоротив відставання, але Тейлор знову погіршив шанси Інтер Маямі, зрізавши мʼяч у свої ворота. Такої ж помилки припустився Фарфан. А за 5 хвилин до завершення зустрічі Мессі зі штрафного поцілив точнісінько під поперечину – 4:4. Інтер Маямі вирвав перемогу у серії пенальті (5:3).

Зазначимо, що український захисник Сергій Кривцов провів на полі увесь матч. Інтер Маямі зіграє у чвертьфіналі Leagues Cup. Це клубний турнір, у якому виступають команди зі США та Мексики.